نوزدهمین مجمع برنامه نویسان

حامی این دوره مجمع برنامه نویسان

مجمع برنامه نویس های شیراز

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس کمسیون نرم افزار ، کسب و کار و فناوری های نوین

nsrLogoSmall

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس کمسیون نرم افزار ، کسب و کار و فناوری های نوین

جلسه نوزدهم نشست جامعه برنامه نویسان شیراز با عنوان "Create Future Software Now" توسط امید حکایتی پنجشنبه مورخ 22 شهریور ساعت 17:00 الی 20:30 برگزار گردید.
ارائه دهنده این نشست:

این نشست که در دانشگاه زند واقع در فلکه معلم برگزار گردید به "اشتباهات رایج در انتخاب تکنولوژی ها در پروژه های نرم افزاری و راهکارهای عملی برای حل آنها" پرداخت.

Create Future Software Now

آینده...

آینده بی شک بزرگ ترین دقدقه بشر در این چند ساله اخیر بوده است.انسان ها میکوشند که آینده ای هر چه بهتر و با تکنولوژی تری را برای راحتی خود فراهم نمایند از این رو آقای امید حکایتی با ارائه ی بی نظیر خود این موضوع را به خوبی به همگان یادآور کرد که :

"برای تغییر آینده باید عوض شد..."

ایشان با مقدماتی بسیار این مساله مهم را به خوبی در ذهن همه نقش داد که می بایست برای پیشرفت و بهبود بخشیدن به وضعیت فعلی روند خود را تغییر دهیم.

برای بهبود جامعه می بایست همگان تلاش کنیم.

سپس ایشان به بخش نرم افزار و برنامه نویسی وارد شدند...

برای بهبود بخشیدن به پروژه ها و بهتر کار کردن در این زمینه می بایست با زبانه برنامه نویسی که کار می کنیم بیشتر آشنا شویم.تا زبان ماشین آن را بدانیم بدانیم کد در کجا ها اجرا می شود روند اجرای آن به چه گونست و می بایست چگونه از آن بهره جست. در هر زمینه ای که هستیم می بایست این اصول اولیه و مهم را فرا بگیریم و تکنولوژی آن را بدانیم.

نه تنها نرم افزار و برنامه نویسی بلکه دیتابیس نیز اینگونه هست شما می بایست دقیقا با نحوه ذخیره سازی و تغییرات دیتابیس آشنا باشید این به شما کمک می کند که کار خود را هر چی بهتر پیش ببرید.

شبکه نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد شخصی که می خواهد در شبکه وارد شود می بایست به تمامی بخش های آن تسلط کافی را داشته و از زیرساخت آن مطلع باشد.

سپس امید با نشان دادن دو مثال عملی از عدم وجود  علم کافی به مسائل بالا و متخصصین مجرب که باعث شده است با مشکلات ساختاری مواجه شوند ارائه خود را به پایان رساند.

در پایان با تشکر از امید حکایتی می بایست افزود که ایشان با ارائه فوق العاده خود و معرفی تکنولوژی و کلمات بسیار از افراد در خواست نمود که در هر کدام از این بخش ها که فعالیت دارند و علاقه مند هستند حرفه ای وارد شده و تکنولوژی خود را کاملا بشناسند.

شما می توانید اطلاعات ارائه شده و مستندات این نشست را نیز از لینک زیر دانلود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *